KONST / Litografier / Färglitografi 14445361
nr 1444 5361
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 528/750, interiör. Färglitografi. Bladets mått: 56x46, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:35:26
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)